بهترین ابزار طراحی وب سایت در سال 2020

ابزار طراحی وب سایت

معرفی بهترین ابزار طراحی وب سایت در سال 2020 برای ایجاد تفاوت و رقابت با سایر برندها

برندها نسبت به الگوهای سایت ها و ابزار طراحی وب سایت مورد استفاده در وب سایتهای شرکتی خود بسیار محتاط می شوند.

به غیر از ظاهر جذاب، یک وب سایت باید در میان بقیه بایستد و همچنین بهترین پیمایش را ارائه دهد. این بار تحویل طراحان وب سایت را افزایش می دهد. آنها باید روند وب سایت های آینده را رعایت کنند و از صحیح استفاده از ابزار طراحی وب آگاهی داشته و بر همین اساس همان را پیاده سازی کنند.

سال 2020 یک سال رقابت حاد آنلاین برای مارک ها و عملکرد وب سایت آنها خواهد بود! طراحان وب باید از ابزار مناسب برای رفع نیازهای مشتری استفاده کنند.

امروزه چندین ابزار طراحی وب برای استفاده از طراحان متخصص وجود دارد. صرف نظر از مسئله ای که یک طراح وب در تلاش برای حل آن است، ابزاری اختصاص داده شده به آن وجود دارد. به عنوان مثال، طراحان وب سایت ممکن است روی یک ویژگی خاص در داخل برنامه کار کنند یا یک ویژگی مستقل را توسعه دهند. یک ابزار طراحی برای همین وجود دارد.

تغییرات در طراحی وب سایت

اخیراً، کل جامعه طراحی وب سایت به طور کلی تکامل یافته است! امروزه طراحان با یک ذهنیت به اشتراک گذاری دانش سعی و تلاش می کنند. و برخی از بهترین ابزارهای طراحی وب سایت رایگان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این، می توانید BigDropInc را بررسی کنید.

انتشار ابزارهای پیشرفته طراحی وب سایت مزایای کافی برای جامعه طراحی وب سایت ایجاد می کند. آنها فقط برای گزینه ها فاسد نیستند بلکه می توانند تکالیف متنوعی نیز به عهده بگیرند.

6 ابزار برتر طراحی وب سایت 

برخی از بهترین طراحان ابزار طراحی سایت باید در سال 2020 استفاده و استفاده کنند

استودیو InVision

این ابزار طراحی وب می خواهد همه پایه ها را پوشش دهد. این کار برای تبدیل شدن به تنها ابزاری رابط کاربری UI که به هر طراح وب سایت نیاز دارد، کار می کند. InVision Studio چندین ویژگی دارد که از طراحان وب سایت می توانند رابط های تعاملی ایجاد کنند. همچنین ابزارهای مختلفی را برای طراحی سریع نمونه سازی، مشارکتی و پاسخگو در اختیار شما قرار می دهد. این به طراحان کمک می کند تا با سیستم های متنوع طراحی متناسب باشند.

ابزار طراحی وب سایت

تعدادی از طراحان با استفاده از این ابزار به همراه سایر ابزارها، از جمله Sketch، ممکن است با یک کراس اوور ویژگی روبرو شوند. با این حال، سود اصلی استودیوی InVision در دامنه نمونه سازی آن است. کار در وب سایتهایی که دارای محتوای متحرک هستند برای طراحان مفید است. نمونه سازی سریع، طراحان را قادر می سازد که از تخیل و تصورات پیچیده تر استفاده کنند. آنها می توانند سطح انیمیشن مورد نظر خود را که همیشه می خواستند به دست آورند. طراحان به سادگی باید بدانند که چگونه می خواهند UI هنگام شروع تغییر، درست ظاهر شوند. این ابزار همه چیز دیگر را ارائه می دهد.

طراحان همچنین می توانند انتقال و انیمیشن های سفارشی را از تعامل و ویژگی های مختلف مانند معلق در هوا، کلیک، و کشیدن بکشند. پس از اتمام کار طراح، می توانند نمونه اولیه را با استفاده از ابزار صادر کنند. این امر آنها را قادر می سازد با دعوت از مردم همکاری کنند. این پروژه در سکوی مورد نظر قابل مشاهده است و قالب های طراحی را آزمایش می کند. مشتریان می توانند نظرات خود را در مورد طرح ها به اشتراک بگذارند.

 

این ابزار همچنین طراحان را قادر می سازد تا از آرشیو های مختلفی برای دستگاه های مختلف استفاده کنند. موتور طرح می تواند طراحی را برای هر صفحه نمایش مدیریت کند. می توانید با استفاده از این ابزار، منیفولد طراحی وب سایت خود را نوآوری کنید.

Adobe XD

بستر ایده آل را برای پروژه های آنلاین فراهم می کند! بیشتر طراحان از این ابزار استفاده می کنند. آیا شما یک کاربر Adobe مشتاق هستید؟ آیا شما جدید به نسخه XD هستید؟ اگر بله، ممکن است رابط کمی متفاوت از محیط Adobe به نظر برسد. این نرم افزار با ابزارهای برجسته و برجسته دیگری نیز جمع می شود. این جهشی است که طراحان می خواستند مدت طولانی در فتوشاپ بکشند. طراحی UI آن را به یک محبوب در میان جامعه طراحی وب تبدیل کرده است.

ابزار طراحی وب سایت
طراحی سیم و ابزار برداری ابزار همچنان در حال پیشرفت است! پشتیبانی از نمونه سازی صوتی وجود دارد، که به شما امکان می دهد تا این ابزار مطابق با روندهای اخیر تجربه کاربر باشد. این نسخه جدید شامل ابزارهای طراحی است. برای ارائه بازخورد طراحی می توانید از ابزارهایی برای تعریف پیش نمایش های دسک تاپ و موبایل، ابزار اشتراک گذاری و تعامل غیر استاتیک استفاده کنید.
همچنین شما می توانید هنگام شروع یک پروژه جدید، اندازه مشخصی را برای کارتن دستگاه انتخاب کنید. طراحان همچنین می توانند یک کیت UI معروف مانند Google Material Design را وارد کنند.مهمتر از همه، Adobe XD ابزارهای دیگری را نیز در ابر قرار داده است. طراحان می توانند یکپارچه در کنار ویژگی های فتوشاپ واردات کرده و سپس کار کنند. آیا از برنامه های مختلف Adobe دیگری استفاده می کنید؟ اگر بله، UI جذاب و هوشمندانه به نظر می رسد.

Figma

این بهترین حالت به عنوان ابزاری برای طراحی رابط تعریف می شود که به چندین طراح اجازه همکاری می دهد. این همکاری در زمان واقعی اتفاق می افتد. هنگامی که چندین ذینفع پروژه دارید که در مدیریت نتیجه شرکت می کنند، خوب کار می کند. این ابزار در لینوکس، مک و ویندوز قابل دسترسی است. طراحان می توانند از بین نسخه های پرداخت شده و رایگان ابزار استفاده کنند.

ابزار طراحی وب سایت
فیگما چندین ویژگی مفید دارد! یکی از بهترین ویژگی ها این است که این ابزار بر اساس پلت فرم متقابل عمل می کند. طراحان می توانند از آن برای تولید آیکن استفاده کنند و متوجه خواهند شد که یکپارچه کار می کند. آنها می توانند در هر زمان اطلاعات بیشتری درباره ابزار و ظرفیت همکاری آن بیاموزند. این ابزار به طراحان اجازه می دهد تا از طریق یک برنامه، گرافیک را با دیگر طراحان به اشتراک بگذارند.

 

برای بسیاری از سازندگان محتوا، این ابزار مفید بوده است. وقتی طراحان و افراد دیگر باید سریع MVT ها را مسخره کنند و به طرح فعلی اضافه شوند، بسیار مناسب است. این دستگاه می تواند به سرعت و برای دستگاه های رایانه لوحی، موبایل و دسک تاپ طرح ها را ایجاد کند. از این رو، به طراحان وب سایت کمک می کند تا تقریباً به تمام پایگاه کاربر بپردازند.

Sketch

این یکی از رایج ترین ابزار طراحی وب است. Sketch با یک ابزار بردار پیشرفته همراه است که به توسعه نمونه های اولیه و رابط های مشترک کمک می کند.

ابزار طراحی وب سایت
این ابزار به ویژه برای ایجاد برنامه ها و وب سایت ها ایجاد شده است. ابزارها به دور نگه داشتن ویژگی های غیر ضروری که می توانند رابط را مهار کنند کمک کردند. از آنجا که موثر و سریع است، در جامعه طراحان برجسته شده است.
امروزه چندین شرکت شرکای طراحی وب خود را برای استفاده از Sketch پیشنهاد می دهند. در مقایسه با فتوشاپ، اصلاحات و مدیریت کلیه اسناد موجود در این ابزار ساده تر است. طرح اسناد کوچک ارائه می دهد. از آنجا که بر اساس وکتور است، اندازه پرونده در این ابزار به تدریج کوچکتر از Photoshop است.

 

شما باید بیشتر به کشف کنید! شبکه ساخته شده در ابزار بسیار عالی عمل می کند و طراحی رابط کاربری را ساده تر می کند. به گفته کارشناسان طراحی وب، این احساس حداقلی و تمام رابط کاربر است که باعث می شود این ابزار کاربر پسند و بدون درهم و برهم شود. هنگامی که طراحان وب از این استفاده می کنند، شروع به پیدا کردن فتوشاپ کمی پیچیده می کنند. علاوه بر این، انجمن طراحی وب چندین افزونه Sketch را نیز ارائه می دهد که به یکنواخت و آسان گردش کار کمک می کند.

 

احتمالاً تنها یک حرکت نزولی از این ابزار وجود دارد. طراحان می توانند به آن در مک دسترسی پیدا کنند. این ابزار هنوز هم برای کمک به سیستم عامل های دیگر است. این یک موضوع مهم است، به عنوان چند طراح مایل به اشتراک گذاری فایل های ابزار با دیگر طراحان استفاده از ویندوز هستند. با این حال، یک راه حل برای این وجود دارد. طراحان می توانند به یک برنامه Sketch برای ویندوز که به Lunacy معروف است دسترسی داشته باشند. این کمک می کند تا پرونده های طرح را باز و ویرایش کنید و همه مشکلات دیگر را از بین می برد.

Marvel

Marvel یک ابزار طراحی وب پیشرو است که برای تولید سریع ایده ها مناسب است. همچنین به تنظیم دقیق یک رابط با توجه به نیاز کاربر کمک می کند. این ابزار همچنین در ایجاد نمونه های اولیه کمک می کند. این ابزار فرآیند مناسبی را برای ایجاد صفحات فراهم می کند. همچنین، این طراحان را قادر می سازد تا طراحی را با استفاده از نمونه اولیه شبیه سازی کنند.

ابزار طراحی وب سایت
چندین کار برای تزریق طرح ها در گردش کار پروژه وجود دارد. این ابزار عملکردی پیشرفته و یکپارچه آزمایش کاربر را ارائه می دهد. همه ابزار موجود به صورت آنلاین است. بنابراین، طراحان باید هر چیزی را بارگیری کنند.

UXPin

این ابزار طراحی وب نیز محبوبیت خاصی کسب می کند! UXPin به عنوان یک نمونه نمونه اولیه تعریف می شود. این ابزارها در ویندوز، مک و مرورگرها نیز قابل دسترسی هستند. با وجود سایر ابزارهای طراحی وب دیگر، طراحان می توانند با اتصال چندین عنصر بر روی مقوا، از تعامل تقلید کنند. با این حال، این ابزار به کد بسیار نزدیک می شود و به طراحان اجازه می دهد تا کار خود را با اجزای کد، منطق و حالت های تعاملی شروع کنند.
ابزار طراحی وب سایت
کتابخانه های عناصر یکپارچه برای Bootstrap، iOS و Design Material را پیدا خواهید کرد. چندین مجموعه آیکون رایگان به طراح در پروژه توسعه وب سایت خود کمک می کند. UXPin اخیراً دارای چندین قابلیت دستیابی نیز بوده است. این تضمین می کند که طراحی وب با قوانین WCAG مطابقت داشته باشد.

 

یکی از اضافات اخیر این ابزار، API Request است، به عنوان بخشی از توانایی های تعامل آن. این ویژگی به طراحان وب اجازه می دهد تا برنامه هایی را که مستقیماً با محصولات طراحی ابزار ارتباط برقرار می کنند، نمونه سازی کنند. هیچ کد لازم نیست این به طراحان کمک می کند تا درخواست های HTTP را به API خارجی ارسال کنند.

 

طراحان وب سایت می توانند نمونه اولیه خود را در این ابزار کاملاً رایگان و بدون هزینه تولید کنند. و اگر مطابق با نیازهای طراح باشد، می توانند مدل اشتراک ماهانه را انتخاب کنند.
عضویت در تیم نیز هست. علاوه بر این، این ابزار اخیراً ویژگی اختلاط Sketch را بهبود بخشیده است. اگر Sketch را دوست دارید می توانید پیش بروید و این ابزار را به گردش کار اضافه کنید و از ظرفیت های نمونه سازی اولیه استفاده کنید.
جذب مشتری بیشتر، مفیدتر کردن وب سایت شما با طراحی وب در ارتباط است. با این حال، این تنها چیزی نیست که باید در نظر بگیرید. ما همچنین لیستی از بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کرده ایم. این می تواند برای هر بازاریاب یا طراحی نیز مفید باشد.