برترین ترندهای طراحی وب برای سال 2020

طراحی

سال 2020 فرا می رسد این بدان معنی است که زمان آن رسیده است که وب سایت خود را به منظور برآورده کردن مطالبات جدید طراحی شروع کنید. وحشت نکنید، موارد زیادی وجود ندارد که باید تغییر یا به روز شوند.

در این پست وبلاگ، HD-website به خیره کننده ترین روند طراحی وب برای جستجو در سال 2020 پرداخته است. با ما همراه باشید.

روندهای برتر طراحی وب برای سال 2020

در اینجا لیستی از روندهای طراحی وب برای جستجو در سال 2020 آورده شده است :

  • حروف بزرگ
  • طرح بندی نامتقارن
  • انیمیشن
  • طراحی سه بعدی
  • تصاویر سفارشی
  • تقسیم محتوا
  • منو پنهان
  • فرم های تمام صفحه
  • طراحی وب پارالکس
  • رابط کاربری صوتی

درباره هر یک از آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید و طراحی وب خود را تازه کنید تا از روندهای آینده همگام باشید!

تایپوگرافی Bold 

حروف بزرگ یا حروف چاپی پررنگ، محبوبیت بیشتری پیدا می کند، زیرا صاحبان وب سایت می کوشند تا حد ممکن طراحی وب را ساده تر کنند.

تایپوگرافی عظیم مزایای واضحی دارد. برای یک، شما می توانید با قرار دادن آن در نوع اصلی در صفحه اصلی وب سایت خود، نام تجاری یا هدف تجاری خود را جلب کنید. بازدید کنندگان مطمئناً آنچه را که به صورت پررنگ نوشته شده است به خاطر خواهند آورد و احتمالاً به سکوی شما باز خواهند گشت.

Language Media شرکتی است که بر توسعه برند متمرکز است. استفاده از حروف بزرگ در وب سایت آنها توجه بازدید کنندگان را جلب می کند.
طراحی

طرح بندی نامتقارن

اکثر وب سایتها مبتنی بر شبکه هستند. این شبکه از خطوط تخیلی ساخته شده است که به عناصر چیدمان صفحه کمک می کند تا مرتب شوند. صاحبان وب سایت که می خواهند منحصر به فرد باشند، اجرای یک تکنیک شبکه خراب و قرار دادن عناصر طراحی را به صورت آشفته آغاز می کنند. این تکنیک باعث می شود وب سایت ها خلاق تر به نظر برسند و بهترین روند طراحی وب برای سال 2020 باشد.

طرح شبکه شکسته استفاده شده در وب سایت Dada-Data برای بازدید کنندگان بسیار جذاب است.

طراحی

فیلم پس زمینه

تصاویر متحرک از اشکال و قالب های مختلف همیشه در سایت محبوب بوده اند. آخرین روند استفاده از فیلم پس زمینه است! انیمیشن به جای پس زمینه استاتیک، سکوی شما را زنده می کند و بازدیدکنندگان را طولانی تر می کند – یا حداقل به اندازه کافی طولانی برای تماشای کل ویدیو.

فیلم پس زمینه در وب سایت The Hidden Worlds of the National Parks واقعاً شگفت آور است.

طراحی

طراحی سه بعدی

یکی دیگر از روندهای خیره کننده برای سال 2020 استفاده از عناصر سه بعدی است. اهمیت گرافیک های سه بعدی قبلاً در صنعت بازی و فیلم به رسمیت شناخته شده است، و طراحی وب کم نمی ماند! استفاده از طراحی سه بعدی جذاب تر بوده و باعث افزایش علاقه به برند شما خواهد شد.

وب سایت Campo Alle Comete به دلیل استفاده از گرافیک های سه بعدی احساس یک افسانه می کند. این تکنیک همچنین به شرکت اجازه می دهد داستان برند خود را به نمایش بگذارد.

طراحی

تصاویر سفارشی

نقشه های سفارشی حس منحصر به فردی از شخصیت را به سایت ها می دهد. با کمک این روند طراحی وب، می توانید هویت برند خود را به نمایش بگذارید و آن را برای بازدید کنندگان به یاد ماندنی کنید. دفعه دیگر که کاربران یکی از تصاویر سفارشی شما را مشاهده می کنند، حتی در یک منبع دیگر، وب سایت شما به سرشان می رسد و به آنها یادآوری می شود که دوباره برگردند. فقط یک ترفند دیگر برای به دست آوردن محبوبیت آنلاین و تقویت تبدیل ها!

تقسیم محتوا

با کمک تکنیک طراحی وب اسپلیت، می توانید بیش از یک پیام مهم را در یک زمان در یک صفحه به نمایش بگذارید. همچنین باعث می شود وب سایت شما جذاب تر و سازمان یافته تر به نظر برسد.

وب سایت Hello Monday نمونه خوبی از طرح بندی اسپلیت با موفقیت اجرا شده است.

طراحی

منو پنهان

منو پنهان همچنین با توجه به مینیمالیسم مورد استفاده قرار می گیرد که همانطور که مشاهده می کنید روند اصلی طراحی وب برای سال 2020 است. با کمک پیمایش پنهان می توانید فضای زیادی را ذخیره کنید. از استفاده از آن در وب سایت خود دریغ نکنید، به خصوص اگر باعث می شود طراحی شما واضح تر به نظر برسد.

به عنوان مثال، در وب سایت Masi Tupungato، هنگامی که بر روی آیکون در گوشه بالا سمت چپ کلیک می کنید، این منو ظاهر می شود.

طراحی
طراحی

فرم های تمام صفحه

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، تایپوگرافی عظیم به ویژه در بین صاحبان وب سایت که سادگی را ترجیح می دهند محبوبیت دارد. بنابراین چرا یک فرم تماس ایجاد نمی کنید که متناسب با کل صفحه باشد؟ افزودن فرم های تمام صفحه در صفحه اصلی روند رو به رشد دیگری در طراحی وب است. به این ترتیب روند ارسال فرم ها برای بازدید کنندگان سایت ساده تر و آسان تر می شود.

این رابط فرم تمام صفحه توسط طراح Mary Lou برای کسانی که می خواهند در طراحی وب به مینیمالیسم بپیوندند مناسب است.

طراحی

طراحی وب پارالکس

تکنیک پیمایش پارالکس در طراحی وب در اصل از بازی های ویدیویی حاصل شده است. راز آن در پس زمینه حرکت در سرعت های مختلف در هنگام پیمایش صفحه وب است که یک اثر شبه 3D ایجاد می کند.

وب سایت Cyclemon نمونه بارز اجرای تکنیک پیمایش پارالکس است.

طراحی

رابط کاربری صوتی

رابط کاربری صوتی (VUI) به کاربران امکان می دهد از طریق دستورات صوتی با یک وب سایت ارتباط برقرار کنند. اگرچه ارتباط مستقیمی با طراحی ندارد، این روند قابلیت استفاده و عملکرد را به پلت فرم شما اضافه می کند و از دسترسی همه عناصر وب سایت برای افراد دارای معلولیت جسمی اطمینان می دهد.

با خدمات طراحی وب HD-website، وب سایت خود را توسعه دهید!

این لیستی از روندهای برتر طراحی وب برای سال 2020 بود. این بدان معنا نیست که شما باید همه آنها را یکباره استفاده کنید. مواردی را انتخاب کنید که هویت نام تجاری شما را منعکس کنند و فقط مناسب وب سایت شما باشند.